Heine Delta 30

DERMATOSKOP HEINE DELTA 30

Pokud je něco k objevení, určitě to uvidíte ! Tento špičkový dermatoskop by nejen vyhrál každou soutěž krásy; vyniká ale i nejlepším zobrazením, které kdy v Heine vyvinuli. Spolu s polem pohledu o rozměrech plných 30 milimetrů a nevídaným podáním barev, samozřejmě v LEDHQ.

Polarizace poskytuje práci bez odlesků a bez odrazů. Především je pohodlný k použití díky svému úhlovému, ergonomickému designu a intuitivnímu ovládání. Podívejte se – čeká vás skutečný objev. Barvy tak, jak je stvořil Bůh. DELTA 30 poskytuje nejlepší kvalitu obrazu ze všech dermatoskopů, které kdy v Heine vyrobili. Díky svým malým rozměrům – a vysoké diagnostické přesnosti – je DELTA 30 a DELTAone nástroj, který uživatelé rádi nosí v kapse. Jejich plný potenciál se projeví pouze při pohledu skrz ně: achromatické optické systémy HEINE poskytují úroveň podání barev, která dosud nebyla nikdy viděna, díky speciálně vyvinutému LEDHQ. pokud jde o nejmenší detaily.

Achromatický optický systém HEINE, instalovaný ve dvou dermatoskopech série DELTA, poskytuje optimální osvětlení až k okrajům. Světlo je rovnoměrně a rovnoměrně rozloženo po celém zorném poli. Výsledkem je absence rušivých odrazů, stínů nebo světlých či tmavých míst. S nevídanou jasností a vynikající úrovní detailů – bez ohledu na pracovní vzdálenost. Tato funkce je k dispozici v DELTA 30 s impozantní velikostí zorného pole o průměru skutečných 30 mm. Dermatoskopy lze pomocí adaptérů kombinovat s iPhone od verze 6 výše a mnoha dalšími chytrými telefony. Exkluzivní aplikace HEINE DERM vám umožňuje vytvářet pacientské soubory, spravovat a archivovat obrázky a ukládat seriálovou dokumentaci o průběhu času. Aplikace HEINE DERM je snadno instalovatelná a software je jednoduchý a intuitivní k použití.

Odkaz na detaily dematoskopu Heine Delta 30 na našem eshopu