Heine Mini 3000

Dermatoskop Heine Mini 3000 (LED, XHL)

Dermatoskop mini 3000 LED, kapesní model s LED osvětlením

Nejnovější model přenosného dermatoskopu v kapesní verzi s bateriovým napájením a osvětlením pomocí technologie LED HQ – užitečný v dermatologických ordinacích a v primární zdravotní péči. Dermatoskop mini 3000 LED je moderní kapesní dermatoskop s vysokou kvalitou optiky, dosud dostupný s halogenovým osvětlením XHL. Nyní je také dostupný s technologií LED HQ s nejvyšším indexem barevné reprodukce CRI 95 na trhu (červená zůstává červenou, modrá je modrá).

Zvětšení 10x. Velký, precizní obraz s vysokým rozlišením.

Pevná kovová konstrukce. Velmi odolná.

Technologie LED HQ zaručuje nejvěrnější odraz skutečných barev. Hodnota CRI 95 a pro červenou barvu více než 90 zaručuje, že barvy při osvětlení LED kvality HEINE zůstanou neměnné. Homogenní, jasné osvětlení celého obrazu s barevnou teplotou 4000 K. Dvakrát jasnější než tradiční osvětlení XHL. Efektivní osvětlení LED HQ umožňuje nepřetržitou práci více než 8 hodin. Neomezená životnost LED diody HQ zaručuje 50 000 hodin provozu.

Dermatoskop mini 3000 LED vás včas informuje o vybití baterie snížením svítivosti. Před použitím dermatoskop zkontroluje stav nabití baterie, aby vás během vyšetření nenechal bez diagnostického nástroje.

Spona s vestavěným automatickým vypínačem. Přístroj se automaticky vypne po vložení do kapsy.

Dermatoskopické kompendium. Ulehčuje diferenciální diagnostiku.

Dvoudílný – rukojeť a optická hlava. Rukojeť vysoké kvality: chromovaná úprava, termoplast. Rukojeť z protiskluzového materiálu, odolná proti nárazům, velmi pevná. Vyměnitelné baterie. Typ AA.

Odkaz na dermatoskop Heine Mini 3000 v našem eshopu